Autentificare

reclamatie enside!

Reclamatii useri si admini

reclamatie enside!

Mesajde Andrey08 » 21:34 , 16 Iul 2013

dovezi : Snapshot0000.bmp - 3.0 Mb
si Snapshot0001.bmp - 3.0 Mb

Vreau sa stiu de ce mi-a dat ban 30 min ? eu stiu ca se da gag prima data si daca playerul tot insista se da ban + ca nu i-am zis decat ''doamne ce but esti '' si nu vad de ce ban pentru asta ? /:) putea sa-mi dea gag sau kick nu ban . Vreau sa faceti cv cu acest admin ca nu stie sa admineze deloc.
Si mai vreau sa stiu de ce destroy playerului kind3r : stiu ca l-a injurat pe enside dar trebuia gag nu direct ban si destroy. Rog rezolvare :)
Andrey08
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 5
Membru din: 15:55 , 15 Dec 2012

Re: reclamatie enside!

Mesajde eNsiDe » 21:43 , 16 Iul 2013

Copilasi, zici ca nu stiu sa adminez, dar tu nu stii sa vorbesti, team dat ban pentru ca, continuai sa ma calci pe nervi cand iti ziceam sa taci, lui kind3r i-am dat destroy pentru ca tot intra dupa ban si ca sa stii pentru informarea ta pentru injuri aduse unui admin, adminul poate sa foloseasca orice comanda din gama FuckOff. :alone:
eNsiDe
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 38
Membru din: 19:40 , 26 Ian 2013

Re: reclamatie enside!

Mesajde SENSEi » 21:55 , 16 Iul 2013

eNsiDe scrie:...si ca sa stii pentru informarea ta pentru injuri aduse unui admin, adminul poate sa foloseasca orice comanda din gama FuckOff. :alone:

Ce te oftici asa pentru un ban de 30 de minute? Invata sa vorbesti. Si daca kinder are probleme sa vina sa le spuna aici.

TC.
SENSEi
 

Re: reclamatie enside!

Mesajde ipascu33 » 22:36 , 16 Iul 2013

Sensei cum vrei ca kinder sa mai zica cv aici daca tu inchizi topicul.
"Puterea este capacitatea de a actiona, taria si curajul de a
indeplini ceva. Este energia vitala de a opta si de a lua
decizii.
Avatar utilizator
ipascu33
Administrator Proiect CS
Administrator Proiect CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 21:48 , 10 Feb 2012
Localitate: Harghita

Re: reclamatie enside!

Mesajde SENSEi » 23:33 , 16 Iul 2013

Cand am zis ''sa spuna aici'' ma refeream pe forum. Sa faca un topic nou, sau isi spun 100 de oameni problemele in acelasi topic?
SENSEi
 

Re: reclamatie enside!

Mesajde ipascu33 » 08:27 , 17 Iul 2013

Poi daca este deja facut un topic cu reclamatie pentru enside,de ce sa faca lumea o 100 de topicuri cu acelasi nume!
Ok am inteles.
"Puterea este capacitatea de a actiona, taria si curajul de a
indeplini ceva. Este energia vitala de a opta si de a lua
decizii.
Avatar utilizator
ipascu33
Administrator Proiect CS
Administrator Proiect CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 21:48 , 10 Feb 2012
Localitate: Harghita

Re: reclamatie enside!

Mesajde Talibanu » 08:32 , 17 Iul 2013

N-am inteles, de ce se inchid topic-uri asa usor? Esti seful suprem si te doare-n papuc de ce zic altii?
"Nu sunt complet inutil….cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii."
Imagine
Avatar utilizator
Talibanu
Junior
Junior
 
Mesaje: 106
Membru din: 18:07 , 29 Feb 2012

Re: reclamatie enside!

Mesajde eNsiDe » 13:14 , 17 Iul 2013

Talibanu dupa cum vorbesti se pare ca tu, te cam crezi nu stiu ce sef pe aici, asa incearca sa vorbesti mai calm.
eNsiDe
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 38
Membru din: 19:40 , 26 Ian 2013

Re: reclamatie enside!

Mesajde SENSEi » 21:04 , 17 Iul 2013

Talibanu, ce mai era de facut? Baiatu' a injurat si a primit ban 30 de minute. Ce e asa mare lucru. :-j
SENSEi
 

Re: reclamatie enside!

Mesajde Talibanu » 07:55 , 18 Iul 2013

SENSEi scrie:Talibanu, ce mai era de facut? Baiatu' a injurat si a primit ban 30 de minute. Ce e asa mare lucru. :-j


Sa nu mai inchizi topic-uri asa repede, poate omu` mai are ceva de adaugat etc. A injurat, pauza, da` sa-si spuna parerea cred ca are dreptul. Iar nenea Enside, daca atat ai inteles tu din ce am scris ca "vorbesc" prea "rastit" e grav... :) . Daca aveti functie, nu abuzati de ea...

Propun ca pentru fiecare admin sa se faca un singur topic unde sa faca lumea reclamatii, nu sa deschida fiecare user cate un topic de fiecare data despre x sau y.
"Nu sunt complet inutil….cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii."
Imagine
Avatar utilizator
Talibanu
Junior
Junior
 
Mesaje: 106
Membru din: 18:07 , 29 Feb 2012

Următorul

Înapoi la Reclamatii !

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron
alt=