Autentificare

Reclamatie WHo ala!!

Reclamatii useri si admini

Reclamatie WHo ala!!

Mesajde CosTy » 15:11 , 26 Sep 2010

e un admin who parka :) si mai avea un nume o data jetaime in francerza....prima oara i`a dat dystroy unui prieten FARA NICI UN MOTIV cika nu il lasa sa se joace ii zicea ca e codat..(asta era adevaru) si i`am zis ca are reclmatie ca da destroy fara motiv...si ca e si codat(avea wall si aim..mi`a dat head prin perete) si ma amenintat ca iau dystroy si i`am zi ca atat ii trebuie sa dea fara motiv ca ia ban si pierde admin si mi`a dat destroy:((...si ban cred..marius dc bagi admini asa de incompetenti care dau dystroy fara motiv si au si cod str si cu mine am vazut foarte bine asta daca aveam un print in consola scria doar headshot dar n`am avut ucms a fac ca mi`a dat dystroy si imediat mi s`a inkis cs!
CosTy
 

Re: Reclamatie WHo ala!!

Mesajde Ionut » 15:29 , 26 Sep 2010

who?...nush nici un admin cu nicku asta...marius ai mai dat admine???... :?: :?:
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Reclamatie WHo ala!!

Mesajde Marius » 22:58 , 26 Sep 2010

Bl@ck, Who e Denisa.

Sa incepem cu costy:
In primul rand afla ca am citit logurile si stiu despre ce e vorba

Reclamatie WHo ala!!

Exprimare de tot rahatul. - In primul rand e admin , tu nu ai voie sa il jignesti indiferent de ce ar fi facut. Eu ma ocup de pedeapsa adminului.

si ca e si codat(avea wall si aim..mi`a dat head prin perete)

Daca erai baiat istet vedeai ca are steam . Multi pe server sunt invatati sa acuze in prostie.

marius dc bagi admini asa de incompetenti care dau dystroy fara motiv si au si cod str si cu mine am vazut foarte bine asta daca aveam un print in consola scria doar headshot dar n`am avut ucms a fac ca mi`a dat dystroy si imediat mi s`a inkis cs!

1)Nu ai nici un drept sa imi reprosezi ce admini bag eu ca nu investesti tu in servere.
2)Din nou iti zic daca erai istet faceai un demo si stateai spectator
3)Ai jucat vreo 10 minute in care ai acuzat-o de cod si tot nu ai facut nici un print.
4)Rey merita gag nu destroy(vina Denisei)
5)Tu ai luat destroy aproape pe nedrept dar in mare parte ca ti-ai schimbat numele in
Je t'aime si strigai ca esti admin, dar asta nu ai mai mentionat in reclamatie.
6)Legat de admini incompetenti , nu mai vorbi de altii ca si tu pe deathrun te jucai cu slapurile cu damage.
7)Am auzit ca ai avut probleme si cu Bl@cK

Sper ca te-am lamurit.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatie WHo ala!!

Mesajde CosTy » 08:16 , 28 Sep 2010

nu ma jucam cu nici un slap si cu nici un dmg:| cred ca ma confunzi cu rockeru eu dadeam doar slay:|
CosTy
 

Re: Reclamatie WHo ala!!

Mesajde Ionut » 08:37 , 28 Sep 2010

Costy gata subiectul este inchis....Marius a citit tot ce s-a intamplat pe server asa ca nu ai ce sa faci...numai comenta degeaba.... :offtopic:
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta


Înapoi la Reclamatii !

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=