Autentificare

Reclamatii admini!

Reclamatii useri si admini

Reclamatii admini!

Mesajde Marius » 22:33 , 27 Ian 2010

Vreau ca adminii nominalizati sa intervina si sa ma lamureasca, deoarce am primit niste "bile negre" in dreptul lor.
Admin Delete: Jucatorul Maryse s-a plans ca i-ai facut poze si ca atunci cand acesta ti le-a dat i-ai fi spus ca le-a modificat. As dori sa vad si eu pozele
Admin Kemayo: Acuzat de dany ca dai gag nu stiu cui aiurea si ca bagi gravitate pe server.
Admin Diana: Acuzata de acelasi user dany cum ca ii dai slay acestuia daca bomba e jos si el nu doreste sa o ia, in conditiile in care , asa cum spune el erau 5 teroristi vii pe server.

Astept ca zilele astea sa imi spuneti pe larg ce s-a intamplat.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatii admini!

Mesajde Kemayo » 23:57 , 28 Ian 2010

Vreau sa zic , ca dany imi reproseaza faptul ca nu dau mape la vot si altceva. Cu dany asa a fost povestea. Imi cerea 35 hp si i-am zis ca a fost activat pluginul amx_super si nu merge a tinut-o una si buna , am bagat-o si dupa 5 minute a zis sa o schimb . Am zis ca nu , headshot m-a injurat , i-am dat gag si a inceput dany ca de ce i-am dat gag. Si legat de admin Diana , rog sa i se atraga atentia sa nu mai dea slay aiurea pentru bomba doar pentru cel care o are si face rush.
Kemayo
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 23
Membru din: 21:46 , 19 Ian 2010

Re: Reclamatii admini!

Mesajde Marius » 22:32 , 29 Ian 2010

Da m-ati lamurit bustean. Pentru nesimtire si neprezentare pe forum , se suspenda adminul Dianei. Iar ceilalti daca nu va intelegeti intre voi o dam dreacului de treaba. Ma gandesc ce voi face in continuare.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatii admini!

Mesajde Prototype » 13:27 , 04 Feb 2010

Da maryse ala nu are dreptate , am vazut si eu totul. Delete isi face treaba cum trebuie la fel ca si black si ca legend . eu zic ca f bine ai facut legend
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatii admini!

Mesajde Bogddan » 13:46 , 09 Apr 2010

Doamne who ? imi da ban mereu mam dat drept unu tazz si fara cod nimik ban ban ban da ce ti-am facut frate poze nu demo nu si am inceput am tras de doua ori pe acolo am omorat vreo 4 gata ban ma lasi vere sa joc
Bogddan
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 4
Membru din: 21:40 , 06 Apr 2010

Re: Reclamatii admini!

Mesajde Marius » 13:58 , 09 Apr 2010

Ban 30 zile. Citeste regulile!

T.C.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Reclamatii !

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=