Autentificare

Plugin anti-cfg

Puteti sugera ce imbunatatiri putem aduce serverului
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Plugin anti-cfg

Mesajde Prototype » 16:11 , 05 Sep 2013

Stiu ca exista un plugin care da kick la oricine are cfg, aproape orice tip de cfg, indiferent ca e pt bunny-hop sau alte chestii. Automat da kick la cfg-urile cu aim sau no recoil. Partea proasta e ca va da multi afara si cat e sv subpopulat nu prea ar trebui.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Plugin anti-cfg

Mesajde Talibanu » 20:03 , 05 Sep 2013

Prototype scrie:Automat da kick la cfg-urile cu aim sau no recoil. Partea proasta e ca va da multi afara


Nu vad unde-i problema daca da kick. Si daca nu prea-i populat, sa-i tinem, sau cum ? Afara cu ei...
"Nu sunt complet inutil….cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii."
Imagine
Avatar utilizator
Talibanu
Junior
Junior
 
Mesaje: 106
Membru din: 18:07 , 29 Feb 2012

Re: Plugin anti-cfg

Mesajde Barbiee » 03:29 , 07 Sep 2013

Are dreptate Talibanu' .. asa or sa intre aimeri / walleri si noi sa-i lăsăm pe motiv ca nu prea e serverul populat ? No .. ban fara discuții :killyou:
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Plugin anti-cfg

Mesajde Prototype » 09:46 , 07 Sep 2013

Stiu ca nu e rau ca ii da afara pe cei cu aim , dar da afara pe aproape oricine are cfg, chiar si pe cei care au cfg anti lag sau cfg-uri mai simple curate. Dar revin si cu inca o propunere e alt plugin "default cfg" sau ceva de genul in care oricine intra pe server i se va activa cfg default .
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Plugin anti-cfg

Mesajde Marius » 10:35 , 07 Sep 2013

Stiu ca pe primul l-am incercat acum cateva luni si nu a mers. O sa incerc din nou si edem ce se intampla.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Propuneri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=