Autentificare

Ce inseamna a doua sansa in comunitatea asta ?

Puteti sugera ce imbunatatiri putem aduce serverului
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Ce inseamna a doua sansa in comunitatea asta ?

Mesajde Talibanu » 23:49 , 21 Ian 2014

Poate-mi gasiti voi un raspuns pertinent la intrebarea din titlu... Eu nu gasesc, intru rar si cand intru sunt injurat doar pentru ca Sensei e suficient de idiot si nu are de cine sa se ia pentru prostiile si greselile lui.

Inteleg ca suntem putini, ca e nevoie de useri/admini etc competenti, dar de ce acceptati astfel de papagali din moment ce i-am mai "ejaculat" candva ? Mi s-ar parea interesant un raspuns de la Marius. A nu se interpreta ca ii cer socoteala desi intru rar si sunt deosebit de absent de pe server, nu asta e scopul topic-ului... Scopul lui e sa stim si noi de ce acceptam rebuturile ?

Imagine]

Bineinteles ca sunteti curiosi sa stiti si continuarea dupa ce tampul a aflat ca a luat ban...dar nu va zic, va puteti da seama dupa limbajul si educatia ce o poseda si o etaleaza cu mandrie.
"Nu sunt complet inutil….cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii."
Imagine
Avatar utilizator
Talibanu
Junior
Junior
 
Mesaje: 106
Membru din: 18:07 , 29 Feb 2012

Re: Ce inseamna a doua sansa in comunitatea asta ?

Mesajde Marius » 01:08 , 22 Ian 2014

Nu sunt acceptati , el cred ca a fost singura scapare. Dar cine suntem noi sa ii criticam, poate daca am sta si noi 24/7 in fata calculatorului am fi fost la fel de "destepti" in fata monitorului.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Propuneri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=