Autentificare

Propunere cenzura !

Puteti sugera ce imbunatatiri putem aduce serverului
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Propunere cenzura !

Mesajde Talibanu » 21:57 , 24 Mar 2012

Salut ! Vin cu propunerea de a se cenzura limbajul licentios si pubertin folosit in curtea scolii /interiorul ghenei de gunoi.La prima abatere ar putea fi un kick iar la a doua un ban....sau gag nelimitat, cum considerati.Propunerea o fac deoarece nu este zi de la Sf.D-zeu sa nu fiu injurat eu(sau alti playeri) de mama si rude de gradul 1 :)) (cand nu sunt admini) pe motiv de cod iar eu cum sunt mai aprig raspund cu aceeasi moneda.In fine , consider ca masura ar fi binevenita pentru ca am mai scapa de frustrati :funpc: . Merci si o seara faina !
"Nu sunt complet inutil….cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii."
Imagine
Avatar utilizator
Talibanu
Junior
Junior
 
Mesaje: 106
Membru din: 18:07 , 29 Feb 2012

Re: Propunere cenzura !

Mesajde Marius » 23:54 , 24 Mar 2012

Da mi se pare buna propunerea, fara gag sau ban(Deoarece se poate primi ban daca folosesti cuvinte "populatie" sau "armata")
Voi face in asa fel incat injuratura respectiva sa fie inlocuita cu link-ul forumului de exemplu.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Propuneri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=