Autentificare

Ban pe clasa !!!

Codati / Limbaj trivial ... pe server ?
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Ban pe clasa !!!

Mesajde Barbiee » 16:52 , 03 Ian 2014

nick: [-`Terror`-] intrat si in top15 cu 260kills-90deaths.
Ip:79.119.72.113
motiv: AIM

Cer banarea acestui player deoarece joaca cu aim cand nu sunt adminii pe server. Am intrat cu un alt nick si rupea aimul. Se pare ca are ip dinamc caci i-am dat leavegame cand l-am prins, iar acea comanda ii da destroy plus ban pe ip permanent si totusi a intrat . Deci, rog cat mai repede banarea pe clasa acestui player . Nu scap de el !! :|
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Ban pe clasa !!!

Mesajde iustangi » 17:22 , 03 Ian 2014

PRO.
Este foarte penibil baiatu' asta, mai face si pe prostu cand e admin intrat. Eram pe server si aveam marea curiozitate de a afla de ce da el numa' cap cand nu e nimeni spec pe el, iar cand se uita lumea la el e PALETA ! Ma intreb cum de a stat atat de mult pe server de a intrat si in Top si n-a fost prins :-?... s-ar putea sa aiba aim la buton (parerea mea).
iustangi
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 3
Membru din: 15:27 , 15 Dec 2013

Re: Ban pe clasa !!!

Mesajde Barbiee » 17:34 , 03 Ian 2014

Pai da! la buton are. Am intrat cu nick: Barbiee ;x si stateam spect. ( bine nu am fost la pc in timpul ala ) cand vin la pc m-am uitat asa o runda pe el de plictiseala si era paleta. imi zice unu' pe mess: intra pe sv. ca e un codat. vin cu nick: low. stau spect si il vad cum se bate cu aimu'. scorul era acelasi, deci retry nu a dat. ca drept dovada ca are la buton :)
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Ban pe clasa !!!

Mesajde wz_ganecenter » 13:09 , 06 Ian 2014

Desi nu vad nici un demo care sa il acuze, dau si eu PRO deoarece cred ca are dreptate Barbie :)
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Ban pe clasa !!!

Mesajde Barbiee » 18:38 , 10 Ian 2014

deci?
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Ban pe clasa !!!

Mesajde Marius » 01:25 , 11 Ian 2014

Ban pe clasa = ban ip 79.119.0.0. Poate sa faca asta orice admin nu trebuie sa zic eu.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Cereri Ban

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron
alt=