Autentificare

Propunere

Topicuri vechi ...

Propunere

Mesajde -TeG- Perry » 10:52 , 23 Apr 2013

Salut sunt nou pe server si joc de aproape 2 saptamani si am vazut ca admini nu isi fac treaba fiindca jucam 2 vs 2 dust si alte hartii mari.
Si vreau ca admini sa intra si pe server sa vada situatia:P


SCUZE DE ACEST TOPIC DAR ERA NEVOIE SA SPUN CE AM DE ZIS.ACUM RAMANE CE AVETI VOI DE ZIS (ADMINI)
-TeG- Perry
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 5
Membru din: 12:25 , 17 Apr 2013

Re: Propunere

Mesajde SENSEi » 14:51 , 25 Apr 2013

Adminii nu au cum sa intre pe server 24/24 pentru ca mai merge lumea la scoala, mai are treaba, una alta. Eu intru in fiecare seara si nu te-am prea vazut pe server. Mai dati si voi votemap daca, chiar nu e admin. Aveti si voi niste pretentii... :slap:
SENSEi
 

Re: Propunere

Mesajde starix » 19:07 , 21 Mai 2013

Adminii ar pute juca 24 din 24 daca ar fi mai multi sau daca ar fi mai activi, de exemplu eu vad multi admini pe forum dar pe server maxim 2.
I never die, but when I do, I don't!
starix
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 83
Membru din: 13:20 , 21 Mai 2013

Re: Propunere

Mesajde SENSEi » 21:31 , 21 Mai 2013

Daca ar fi un server foarte populat atunci am avea mai multi admini, dar cum nu e, nu te mai plange ca nu obtii admin peste noapte doar pentru ca vii tu cu idei si propuneri.
SENSEi
 

Re: Propunere

Mesajde Talibanu » 09:55 , 22 Mai 2013

starix scrie:Adminii ar pute juca 24 din 24 daca ar fi mai multi sau daca ar fi mai activi, de exemplu eu vad multi admini pe forum dar pe server maxim 2.


Mie-mi place pe forum ca nu-mi da nimeni head cu cutitul... :oops: , plus ca pot sa stau la panda cat vreau.
"Nu sunt complet inutil….cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii."
Imagine
Avatar utilizator
Talibanu
Junior
Junior
 
Mesaje: 106
Membru din: 18:07 , 29 Feb 2012

Re: Propunere

Mesajde SENSEi » 21:01 , 23 Mai 2013

Aiureli. TC.
SENSEi
 


Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron
alt=