Autentificare

Doresc sa iau o pauza

Topicuri vechi ...

Doresc sa iau o pauza

Mesajde Marius » 14:41 , 14 Apr 2010

Asa cum spune si titlul, mesajul meu este ca ies o perioada din circuit (mai exact pana in iulie). Principalul motiv este ca nu pot face fata , am un program foarte incarcat (sunt clasa a12-a, am un bacalaureat de dat) iar timpul nu este indeajuns pentru toate. Probabil ca din aceasta cauza nu am reusit sa fac mare lucru, sa fac o comunitate de CS de top pentru ca nu am stiut sa aleg adminii cum trebuie care sa puna suflet. Am avut practic toate conditiile , multumita lui Gabriel dar acum imi dau seama ca puteam sa fac mult mai mult. Promit, ca in cazul in care voi mai avea sansa sa administrez aceasta comunitate , o voi ridica foarte sus, stiu unde am gresit si sunt convins ca voi reusi. De asemenea, accept si o degradare pe forum la simplu utilizator in aceasta perioada. Multumiri tuturor adminilor de pe servere( Viju, Delete, Prototype, Hns, Hellboy, Adyshor), insa multumiri speciale celor care s-au dedicat 100% comunitatii: Gabriel-Ownerul ideal, Sweetpacs-Moderatorul ideal si Bl@CK-Adminul ideal doresc sa colaboram si pe viitor.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Doresc sa iau o pauza

Mesajde Prototype » 21:05 , 26 Apr 2010

Numai bine Legend , asteptam sa revii sa duci comunitatea acolo :arrow: in top
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Doresc sa iau o pauza

Mesajde Marius » 07:06 , 27 Aug 2010

Revin mai pe seara.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Arhiva

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron
alt=