Autentificare

I'm out!

Numele este destul de sugestiv ..

I'm out!

Mesajde wz_ganecenter » 17:53 , 15 Sep 2013

Renunt la admin, la revedere tuturor.
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: I'm out!

Mesajde Prototype » 22:10 , 16 Sep 2013

Ne punem tot stafful in genunchi si te rugam sa ramai. Nu serios, ce mare admin ai fost sa iti faci topic de adio? In afara de analfabetism nu ai fost mare in niciun fel. Data viitoare cand vorbesti de Bucuresteni termina de ranit la porci mai intai.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: I'm out!

Mesajde Barbiee » 22:24 , 16 Sep 2013

Prototype esti maxim :-))) . La revedere wz ! Sper sa ne mai vedem , sa ne suflam in ceafa ca doar asta facem noi , no ? :drunk:
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: I'm out!

Mesajde Ionut » 10:50 , 17 Sep 2013

Te pup, Pa pa!!! :offtopic:
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: I'm out!

Mesajde starix » 17:40 , 18 Sep 2013

Nu trebuia sa raspundeti ca oricum nu mai intra nici pe forum.Si tu prototype(parca) esti cam enervant. EL A LASAT TOPICUL CA SA STITI DE CE NU MAI INTRA PE FORUM SI SERVER nu ca sa nustiu ce ai zis tu... :angry: :angry: :angry: :angry:
I never die, but when I do, I don't!
starix
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 83
Membru din: 13:20 , 21 Mai 2013

Re: I'm out!

Mesajde Prototype » 17:53 , 18 Sep 2013

Corect e "nu stiu". Nu exista cuvantul "nustiu". Pai cred ca tu nu stii ce scenarii SF are in cap fratiorul tau . Probabil teoria conspiratiei s-a nascut pe Rebelnetwork. Am toate motivele sa fiu enervat. Si stai linistit v-am urmarit la amandoi activitatea pe server si cred ca voi doi ati fost cei suflati in ceafa de Marius.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: I'm out!

Mesajde Barbiee » 21:07 , 20 Sep 2013

Lol starix :-)))) cu cine te cerți ? Lasa-ne frate in pace ca noi ne suflam in ceafa esti nebun :-)) cartierul nostru e de suflători in ceafa :o3 . Am inteles ca a plecat oke , cum a spus si el , e prea in varsta pentru a mai juca =)))) ! Nu inteleg de ce tot mai dam reply p-aici :hmm: s-asa intrați din an in paste sa fim seriosi , mai bine taceai . O.o
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: I'm out!

Mesajde starix » 21:09 , 20 Sep 2013

Pai tu ai zis ca : ceva de genu "Ne punem tot stafful in genunchi si te rugam sa ramai".Nu cred ca era nevoie de un asa raspuns.Eu asta am vrut sa zic...El doar a zis ca renunta, sau a mai scris ceva, cum ar fi (e cineva de vina)si mie nu imi apare. :geek:
I never die, but when I do, I don't!
starix
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 83
Membru din: 13:20 , 21 Mai 2013

Re: I'm out!

Mesajde starix » 21:13 , 20 Sep 2013

si partea cu "suflat in ceafa" nu o inteleg, nu stiu expresia...pote imi explica careva.... :?:
I never die, but when I do, I don't!
starix
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 83
Membru din: 13:20 , 21 Mai 2013

Re: I'm out!

Mesajde Barbiee » 21:17 , 20 Sep 2013

" e cineva de vina " . Pff , asa e. Eu si enside suntem vinovați pt trista plecare a fratelui tau .. iartă-ne pe noi .. Macar zi-ne direct ca nu ne suporti ( sentimentul e reciproc acum ) , si da uite .. Eu , Kappa , Prototype si Lemon ne-am pune in genunchi in fata fratelui tau sa nu ne părăsească.. Hai gata . TC , am inteles ca a plecat .. La revedere !
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Următorul

Înapoi la Cosul de Gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=