Autentificare

Pentru ce server vei dona bani ?

Numele este destul de sugestiv ..

Pentru ce server vei dona bani ?

Mesajde CosTy » 22:44 , 01 Noi 2010

Eu am specificat foarte clar ca vreau sa donez dar am bagat id lui prototype..e prea asa sa nu spun si nu accepta tie ti`am dat pm si nu raspunzi...si mai ai pretentii de donatii...Daca vrei intradevar incearca sa raspunzi la pm si puneti omderatorii sa raspunda si ei..defapt chiar el mia dat pm cu id lui in lecatura cu donatia si tot el nu raspunde pana la urma isi bate joc de mine sau ce?. :hmm: :angry:
PS:astept raspunsul tau la pm si vreau sa donez punct
CosTy
 

Re: Pentru ce server vei dona bani ?

Mesajde Gabriel » 23:43 , 01 Noi 2010

:offtopic:
CosTy ai primit raspuns in privat, mesajul tau este de azi de la 19:20 si acum este 23:40 nu pot raspunde instant pentru ca nu stau la calculator toata ziua, am si eu viata personala, asa ca nu te mai plange ca nu iti raspunde nimeni.

Legat de donatii singura metoda de donatie este cea din topicul de donatie, alta metoda nu exista... nici donatie la mine, nici la moderatorii forumului sau la administratorii serverelor... sper ca m-am facut bine inteles. Multumesc.
:offtopic:

On Topic: eu am donat 4 euro pentru zombie :idance:
Azi nu... poate maine...
Avatar utilizator
Gabriel
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 124
Membru din: 18:45 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Pentru ce server vei dona bani ?

Mesajde CosTy » 07:55 , 02 Noi 2010

serios? si cum de bebe a facut donatie lui prototype si se dadea mare ca daca ii scoate cineva admin il baga prototype inapoi. :offtopic: :topicclosed:
Din cate situ prototype e moderator;)
CosTy
 

Re: Pentru ce server vei dona bani ?

Mesajde altu » 08:11 , 02 Noi 2010

Mah nu va mai certati .
Stati cuminti si donati.
Nimeni nu e perfect, dar toti suntem egali.
altu
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 29
Membru din: 20:08 , 09 Oct 2010

Re: Pentru ce server vei dona bani ?

Mesajde Marius » 08:21 , 02 Noi 2010

Costy mai bine incearca in alta parte, nu isi bate nimeni joc de tine , tu iti bati singur joc de tine pentru ca e deschis un tutorial clar cum se doneaza, nu ai nevoie de ajutorul nimanui sa trimiti un sms. Sau ma rog daca ai aterizat acum pe Terra poate. De la tine nu se mai accepta nimic oricum.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Pentru ce server vei dona bani ?

Mesajde CosTy » 10:19 , 02 Noi 2010

...
CosTy
 


Înapoi la Cosul de Gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=