Autentificare

Cerere pentru admin

Cerere pentru admin

Mesajde UNNAMED » 17:46 , 04 Apr 2013

Nume:Darius
IP:79.113.249.41
Nick:UNNAMED
Localitate:Arad
Varsta:16
Comportament:Nu injur,nu vorbesc prostii sunt om de treaba
Ore jucate pe server: Am peste 30 dar am jucat cu mai multe nikuri: UNNAMED, R.I.P. (nu mi-a aparut orele dar joc pe srerverul asta in fiecare zi de vreo 5 luni)
De cand esti inregistrat pe forum: Sunt inregistrat de azi dar pe server joc de mult timp.
De ce doresti admin (ceva convingator): Imi place la nebunie serverul si cred ca sunt in stare sa il am in grija si o sa imi dau ce am eu mai bun ca sa am grija sa nu intre codati si nu imi placea ca cateodata intram si toti erau pe spec deoarece era vreun codat :|
Alte detalii: Joc de mult timp cs. 1.6, am mai fost admin pe balkan|paintball, RGK si pe alte mai mici.
Ultima oară modificat de UNNAMED pe 10:38 , 08 Apr 2013, modificat 1 dată în total.
UNNAMED
 

Re: Cerere pentru admin

Mesajde UNNAMED » 19:50 , 06 Apr 2013

Nici astazi nu a fost nici un admin pe server:(
UNNAMED
 

Re: Cerere pentru admin

Mesajde SENSEi » 16:23 , 07 Apr 2013

Poate nu a fost cand erai tu pe server. Nu te mai plange atat. De parca tu esti on 24/24.
SENSEi
 

Re: Cerere pentru admin

Mesajde UNNAMED » 20:43 , 07 Apr 2013

Nu m-am plans dar nu am putut juca toata ziua pe server deoarece playeri stateau pe spectate din cauza codatilor. Nu ma intelege gresit SENSEi
UNNAMED
 

Re: Cerere pentru admin

Mesajde Marius » 12:13 , 17 Apr 2013

Unnamed atat timp cat nu vad un demo care sa imi dovedeasca faptul ca au fost codati nu dau doi bani .
Respins!
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Arhiva Cereri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=