Autentificare

cerere admin

cerere admin

Mesajde yukki » 14:04 , 19 Apr 2013

Nume: Raul
IP:dinamic
Nick:yukki
Varsta:16
Comportament:civilizat
Ore jucate pe server: in jur de 50 de ore (am jucat cu mai multe nik-uri:n_n,20Cm)
De cand esti inregistrat pe forum:de azi
De ce doresti admin (ceva convingator):deoarce de ceva timp am vazut ca tot mai multi codati intra si isi bat joc de servar si admini nu prea sunt tot timpul si eu intru in fiecare zi pe sv cate 7 ore.Imi place foarte mul servarul
yukki
Utilizator Nou
Utilizator Nou

Re: cerere admin

Mesajde Relaxion » 08:23 , 20 Apr 2013

Daca intr-adevar tu esti 20Cm, intr-adevar, te-am vazut destul de des pe srv. Ai avut de cateva ori acuzatii ca ai avea coduri. Dar, cel putin cand m-am uitat eu la tine, nu ai avut nimic, pur si simplu ii nenoroceai pe ceilalti :)

Ca si gamer esti ok. Numai ca nu indeplinesti creiteriile minime. Si faptul ca ai jucat cu mai multe nickuri si ca SINGURUL tau msg de pe forum a fost cererea de admin (nici macar o cerere de slot nu ai facut) nu ajuta prea mult.

Nu eu decid. Dar nu indeplinesti criterrile desi sunt sigur ca ai citit cerintele. Vom vedea ce zic ownerii, cand intra pe forum.
Relaxion
Admin Server CS
Admin Server CS

Mesajde UNNAMED » 09:10 , 20 Apr 2013

n_n nu tu aai luat ieri ban de vreo 5 ori de la SENSEi?
UNNAMED

Mesajde Relaxion » 09:31 , 20 Apr 2013

De 5 ori?!?
Nici o sansa de admin. Nu putem accepta un admin cu cfg-uri.
Nu stiam de asta!
Deci de la mine ai un NU (nu ca ar conta, ce zic ownerii e lege)
Relaxion
Admin Server CS
Admin Server CS

Mesajde UNNAMED » 09:51 , 20 Apr 2013

A avut putin noroc ca SENSEi nu a putut sa ii dea exterminate ca ii dadea de mult...
UNNAMED

Mesajde SENSEi » 20:46 , 20 Apr 2013

Contra clar! Ai noroc ca nu am acces la exterminate, ca vad ca ai ip dinamic si faci pe ''smecheru' ''
Respins. TC
SENSEi

Înapoi la Arhiva Cereri