Autentificare

Cerere...Admin desigur:)

Cerere...Admin desigur:)

Mesajde CosTy » 19:28 , 04 Oct 2010

Nume:Costin
IP:Stabil:89.39.198.37
Nick: CosTy[;x]...am avut si CosTy dar am avut bug pe el..
Localitate:Bucuresti
Varsta:17
Comportament:Civilizat(mi`am skimbat comportamentul...m`am saturat sa ma cert cu black si cu marius asa ca m`am gandit sa imi skimb comportamentul...cel putin pe svr)
Ore jucate pe server:nu stiu sigur am avut 2 nickuri unu a avut bug...
De cand esti inregistrat pe forum:habar n`am 2 saptamani cred.
De ce doresti admin:Poi nu prea este nici un admin on...sunt codati non stop(black este on seara)si in timpul zilei sincer nu POT JUCA pe server..codati cum ar fii 000.1 sau cs.bestial.com-player si altii..va pot ajuta si cu forumul si cu imbunatatiri am experienta.
Alte detalii:Ce pot spune...este singurul svr pe care joc........
(NU O SA DAU BAN NICI O DATA FARA DOVADA)
ACESTA ESTE UN EDIT..ESTE ORA 8:45 SUNT VREO 3 codati CS.BESTIAL.COM-PLAYER SNK IS MAI SUNT!!!
CosTy
 

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde Ionut » 23:22 , 04 Oct 2010

La cererea asta tre sa ma consult cu Marius(Legend_Killer)...revin cu o decizie...
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde CosTy » 08:21 , 05 Oct 2010

ok....astept decizia ta:)
CosTy
 

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde RoCkErU » 08:31 , 05 Oct 2010

Da....esti de treaba si joci bine..ai de la mine un pro:)
I can make ploaia cu bani happen! :lol: :lol:
Imagine

Imagine
RoCkErU
Junior
Junior
 
Mesaje: 125
Membru din: 10:33 , 12 Sep 2010
Localitate: la draq:)

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde tru3lov3 » 09:14 , 05 Oct 2010

tu esti Costi ;x ala cu wall care tragea in mine prin pereti...si io nu stiam cine avea wall...pana a iesit ala afara si ai ramas tu si mi-am dat seama k ai wall..haha tot team prins..cand tiam zis sa te potolesti nu ai vrut...am zis daca nu te potolesti te reclam pe forum.asa am si facut.na tot ti-an facuto ma..ti-am zis k te-am spus pe forum.ce mai vrei. ? acum sa te vad dak mai ai walllllllllX(X(X(X
tru3lov3
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 9
Membru din: 12:15 , 02 Oct 2010

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde CosTy » 09:24 , 05 Oct 2010

ce ai fetito tu gandesti normal ce bagi atatea strambe,nici o dovada nimic tie ti`am zis ca ai ban si acum bagi strambe.Marius uitate in istoric sa se vada adevarul...!Cat poate sa minta acest copilas damn X(!imi aduc aminte ff binew cand ti`am zis ca ai ban ca injuri si nu mai crezut acu zicic a am wall thmn.S`au poate nu observi dar sunt 2-3 playery care imi copiaza numele si baga aim si wall uitate la reclamatii inainte sa vorbesti;),succes!
thmn dau edituri si citesc ce ai scris iar s tot nu pricep cum poti minti asa X( ce naiba ma:|
CosTy
 

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde Relaxion » 09:38 , 05 Oct 2010

CosTy, eu n-am nimic nimic cu tine desi ar trebui. Ai un comportament impulsiv, tastezi cateodata fara sa gandesti, daca unul te omoara de mai mult de 2 ori zici repede ca e codat si te pripesti in luarea deciziilor. Daca vrei ca eu sa dau un ban pe ceva trebuie sa imi aduci dovada care sa includa si ip-ul respectivului. Eu nu dau ban de felul meu decat daca e absolut necesar, si nu doar pt ca imi dictezi o adresa ip.
Si ai probleme serioase cu atitudinea.
Ultima data l-ai calcat pe unu' pe coada aseara ca l-ai acuzat ca are coade desi evident nu avea. Si nu ma refer la cel pe care l-am pasaportat, care chiar avea.
Daca inveti sa te controlezi eu nu am nimic cu tine. Dar daca lumea va incepe sa plece de pe srv din cauza ta at voi avea.
Avatar utilizator
Relaxion
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 22:28 , 27 Mar 2010

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde CosTy » 09:49 , 05 Oct 2010

Relaxion,erai on cand acel jucator a bagat numele meu.N`ai facut nimic,dupa un timp i`AI FACUT POZA iar el nu a vrut sa ti le prezinte si eu aveam ip`ul sau.Din cate stiu daca nus e prezinta pozele inseamna ca are cod si nu vrea sa afle admin.Dar nu am sa ma mai bag in treaba adminului,pentru ca nu vreau sa ma mai cert cu nimeni si vreau sa imi schimb comportamentul!:)
M`am enervat si eu putin fiindca nu i`ai dat ban si am teroriza de 2 zile incontinuu!
CosTy
 

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde Relaxion » 10:03 , 05 Oct 2010

Hmm.. Nu vorbesc numai de acea faza, ci de tot. La respectiva era prima data cand l-am vazut pe srv, aseara.
Cat despre aseara, i-am zis sa dea pozele, el a zis 2 min. Eu bine-nteles ca nu l-am lasat sa mai joace si i-am dat slay. Este foarte posibil ca el pur si simplu sa se fi iritat si de aceea sa paraseasca srv (desi si eu ma indoiesc). Sau poate a intrat in conflict taman atunci executabilul cu vreun program de pe pc-ul lui si s-a blocat (si se poate intampla, crede-ma).
Ah, si inca un lucru. Aici sunt regulile pt srv de clasic> viewtopic.php?f=2&t=231 Te-as sfatui sa te familiarizezi cu ele deoarece, dupoa cum m-am repetat de destule ori, cam vb gura fara tine si e cat se poate de clar ca habar n-ai de ele desi adesea le invoci. In cazul tau acorda o mare atentie la pct 6, 8, 9, 10, 12, 14, 17. Si la astea pot atesta mai multe persoane, stii prea bine.

Ma repet, nu am nimic cu tine si nu am nimic impotriva ca tu sa fii admin. Dar pt asta consider ca trebuie NEAPARAT sa-ti modifici comportamentul.

P.S. Daca-ti amintesti (ca daca nu exista logul) aseara ma invatai cum sa fiu admin si ce comenzi sa folosesc. Schimba-ti atitudinea si vom fi prieteni.

Oricum, decizia nu-mi apartine si sincer nicii nu as fi vrut :) Deciziile astea trebuiesc luate de cine stie cu adevarat ce face, adica de Marius / Ionut. Off-topic> am mai facut parte din comunitati cs, dar ei sunt cei mai buni la ceea ce fac din cati am intalnit.
Avatar utilizator
Relaxion
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 22:28 , 27 Mar 2010

Re: Cerere...Admin desigur:)

Mesajde tru3lov3 » 10:08 , 05 Oct 2010

Bai eu sunt baiat si azdimineata aveai wall.trageai prin peree ma
tru3lov3
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 9
Membru din: 12:15 , 02 Oct 2010

Următorul

Înapoi la Arhiva Cereri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=