Autentificare

Scuze

Te consideri banat pe nedrept? Intra aici!

Scuze

Mesajde Bogddan » 22:51 , 08 Apr 2010

Am loat ban pt ca un admin who ? a intrat cu cod si dadea prin zid - dupa mia dat in continuare head si prin zid nu am zis nimic si am bagat wall dupa un timp sa prins si am primit ban ca aveam aim 92.80.192.125 ip-ul meu nu zic ca-s nevinovat da macar sa primeasca si el ban sau sa mil scoata si mie nikul meu FulG de NeA
Bogddan
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 4
Membru din: 21:40 , 06 Apr 2010

Re: Scuze

Mesajde Marius » 23:06 , 08 Apr 2010

Vad ca ma jignesti. Eu stiu sa aleg adminii pe server nu aleg codati. Daca te-ai fi uitat mai atent, who? are steam in primul rand (sfatul meu inainte sa acuzi pe cineva) iar codurile nu se iarta regula spune clar 1)Fara coduri - ban permanent

Bogddan scrie:am bagat wall dupa un timp sa prins si am primit ban ca aveam aim
Deci ai avut toata gama de coduri :twisted:
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Scuze

Mesajde JoHnY » 08:43 , 09 Apr 2010

Ma iertati ca intervin , eu l-as crede pe Bogdan , poate si Who? e codata dar un singur lucru stiu ca e o mare mincinoasa .............
1 data mia dat ban p/u ca nu am dat foto facute de hell boy .......................
2 oara adika iri ma banat p/u ca cica am jukat cu cod si am dat prin pereti................dar io nu tin minte sa fi jukat ieri cu Who?.........
jur ..........sa mor io dac am jukat ieri cu who .................ea credca ma bant p/u ca tine pica pe mine ca jok mai bine ...........am jukat cu who in ziuacind ma banat 1 oara si io am vazut scorul ...................sau poate nu mai stiu de ce are pica pe mine ........ :( :(
......vreau sa mai spunca ieri aproape ca nish nu am jukat pe server nu mai mult de 40 min ...........si in acel timp au intrat codat dar pe who nu am vazut :( :( :( :(
JoHnY
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 27
Membru din: 11:40 , 06 Apr 2010

Re: Scuze

Mesajde Sweetpacs » 10:29 , 09 Apr 2010

"ea credca ma bant p/u ca tine pica pe mine ca jok mai bine " ma copilule daca u esti atat de inapoiat sa crezi asa ceva este problema ta , pe mine nu ma intereseaza cum joaca x si y sau dak sunt mai buni decat mine : )) am spus si repet jonny subiectul cu tine l`am inchis si am uitat de el , o sa`l lamuresc si pe bogddan . Zici ca dadeam prin pereti ? dar dc nu zici si ce harta era :)) , pai cum sa nu dai prin perete pe D2_long :)) mai baiatule =)) (sa dau citat din ce mi`ai zis pe server? cand eram inamici ? ... " wHo? ? nu mai da prin pereti ca ma iei"
Aqm te rog frumos sa ma ierti da acesta este stilul meu de jucat ;) imi incerc norocul , daca u esti lipsit de experienta si stai in pozitia shezut langa perete spune`mi si mie aqm ce vina am eu ?
OK este valabil pentru toti , ca majoritatea cred ca am cod ( FACETI DEMO SI POSTATI PE FORUM ) in mama lui ca daia aveti forum . jonny si bogddan daca mai incercati vreo cerere unban/admin/ban/etc in urmatoarea luna vezi avea ban pe forum
Sweetpacs
Junior
Junior
 
Mesaje: 116
Membru din: 21:10 , 11 Ian 2010

Re: Scuze

Mesajde Ionut » 11:37 , 09 Apr 2010

Legend Killer scrie:Vad ca ma jignesti. Eu stiu sa aleg adminii pe server nu aleg codati. Daca te-ai fi uitat mai atent, who? are steam in primul rand (sfatul meu inainte sa acuzi pe cineva) iar codurile nu se iarta regula spune clar 1)Fara coduri - ban permanent

Bogddan scrie:am bagat wall dupa un timp sa prins si am primit ban ca aveam aim
Deci ai avut toata gama de coduri :twisted:

P.S Nu stiu ei c e ala steam....si cred k au vreo 12-13 ani:)
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Scuze

Mesajde JoHnY » 12:12 , 09 Apr 2010

Steamul nu este un joc, nu este Counter-Strike, este doar modulul produs de cei de la VALVE prin care isi promoveaza jocurile.
Si io am 14 ani bai ...................................
JoHnY
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 27
Membru din: 11:40 , 06 Apr 2010

Re: Scuze

Mesajde Bogddan » 12:26 , 09 Apr 2010

daca tu crezi cam 12-13 ani dute is culcate scuze de expresie da banu tau nu tine nici o zi cam ip dinamik de-ci imi pare rau si no sa se mai repete da mai intai verificati admini k??

Daca mai intru din nou si nu o sa mai folosesc coduri mai primesc ban??? imi pare rau pt cele intamplate si johnY ms ca mi-ai loat apararea dar Leggend killer am avut doar wall nu si aim am primit ban ca el a crezut ca am avut ban am bagat wall sa-l vad cum trage sorry :oops: :oops: :oops: :oops:
Bogddan
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 4
Membru din: 21:40 , 06 Apr 2010

Re: Scuze

Mesajde Sweetpacs » 13:15 , 09 Apr 2010

hai k deja incep sa imi ies din minti . Dute la cererea facuta de tine pentru admini si vezi demo acolo , dak acela nu este aim eu imi sterg tot ce este legat de cs din pc si imi cer scuze public in fata ta . mai lasati`ma draq k m`ti disperat , veniti toti idiotii codati , habar n`aveti de cs si ma acuzati de wall si toate chestiile . bogdan si jonny vor fi banati pe forum si pe server vor avea destroi de cate ori vor intra PUNCT si topic closed
Sweetpacs
Junior
Junior
 
Mesaje: 116
Membru din: 21:10 , 11 Ian 2010


Înapoi la Cereri Unban

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron
alt=