Autentificare

Cerere unBaN Tom AnD Jrry

Te consideri banat pe nedrept? Intra aici!

Cerere unBaN Tom AnD Jrry

Mesajde Micutzuu » 00:21 , 15 Ian 2012

Ip-ul tau : 79.113.115.123 [rotabil]
Motivul banarii : As vrea sa va zic ca adminul relaxion trebuie schimbat
cat de urgent posibil !! Am intrat linistit pe Sv si acolo era el si inca un baiat care juca. Am jucat cateva minute dupa care el sa pus pe spectator " Cred ca mia facut demo si il rog sa il prezinte " pentru ca jucam prea bine pentru el.Cred ca el a considerat ca eu am no-recoil sau aim dupa cum jukam insa din 40 de fraguri au fost doar 9 hs. deci daca era aim sau No-Recoil cu singuranta erau mult mai multe Hs!! eu joc Counter strike de 4 ani am putina experinta insa nu ma laud am jucat si 7 luni in playzeek!Am jucat aproape numai cu m4a1 si toti stiu ca la aceasta arma nu sare tinta tare! EL ca un "BOT" scuzatimi expresia considera ca eu folosec no-recoil " CreD " Nu este problema mea ca dansul este facut si de buti Sv cum ar fii Ady! Nu are experienta in counter si sugestia mea ar fi sa se lase pentru ca nu are nici o TREABA . Ma rugat sa scot cfg si eu ca o persoana civilizata lam respectat si l-am scos! la un scor de 40 cu 20 sau CAt aveam nu cred ca poate fii vorba de un cod! In special mai sunt si in top15 si vreau sa imi continui treaba acolo si sa fiu printre cei mai buni de pe acest server MINUNAT la care voi mai ajuta si cu populatia ! ROG SA SE PREZINTE SI DEMO SI SA FIE VAZUT SI DE VOI SI DE UNUL MAI CU EXPERIENTA SA NU CONSIDERATI NO-RECOIL AM SI UN CS FF BUN CARE AJUTA ESTE CA STEAMUL CU PROTOCOL 48,SI ESTE MULT MAI BUN CUM SARE TINTA , MERSUL , ASPECT!! CER SA SE IA MASURI SI SA PRIMESC UN UNBAN CU SUCCES! IL PUTETI INTREBA PE FIGHTER JOHN SI MULTI ALTI DE PE SV CA NU AM NIMIC!!

MULTUMESC FRUMOS SPER SA SE TINA CONT!

Adminul care te-a banat: Relaxion
Micutzuu
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 2
Membru din: 00:06 , 15 Ian 2012

Re: Cerere unBaN Tom AnD Jrry

Mesajde Micutzuu » 00:30 , 15 Ian 2012

Tin sa va zic ca am si un mic demo cand jucam cu el la dispozitie! :D
Micutzuu
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 2
Membru din: 00:06 , 15 Ian 2012

Re: Cerere unBaN Tom AnD Jrry

Mesajde Marius » 22:26 , 16 Ian 2012

Asteptam sa ne "lumineze" Relaxion atunci.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Cereri Unban

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron
alt=