Autentificare

Reclamatie enside

Reclamatii useri si admini

Reclamatie enside

Mesajde viju18 » 08:35 , 17 Oct 2013

Am si eu o problema cu enside, i-a dat prototype ban pe cateva zile dar vad ca tot nu se potoleste, cand am scorul mic si il iau, trece la fraze de genul "m-a luat butul" , "uite cine ma ia pe mine" , jucam cu alt nume si nu am vrut sa ii dau gag dar chiar si asa pe el nu l-a potolit banul, dar un amarat de gag.Eu seara intru obosit sa joc si eu de placere si aud copilasi cum se baga in seama aiurea. Si chestia e ca asa procedeaza cu majoritatea si se cam incing spiritele pe server si de multe ori pica altii vinovati. Deci s-ar putea un ban permanent pentru el? Sau macar cat joc eu si ma jigneste pot sa ii dau eu un ban temporar?
viju18
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 27
Membru din: 00:38 , 30 Dec 2009

Re: Reclamatie enside

Mesajde Ionut » 09:38 , 17 Oct 2013

Deocamdata doar gag poti sa ii dai.Si pe mine ma dispera cateodata dar trec cu vederea.Asta e...Uni se cred P.G.L-isti.Si pe mine ma acuza ca am cfg cu aim :lol:.Cred ca "butul"este el daca nu stie sa faca diferenta. :ugeek:
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Reclamatie enside

Mesajde eNsiDe » 14:02 , 17 Oct 2013

Vijule, baietas in primu rand gandestete sa le dai ban la cei care ma injura intruna dupa vi si spui dece ii fac buti si etc, spre deosebire de alti care ma fac in tot felul eu incerc sa ma abtin si vad ca tu ca admin nu iti faci treaba deloc, iti spuneam sa te uiti pe respectivu tu taceai din gura si mai te dai mare-n gura fata de mine. :lol:
eNsiDe
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 38
Membru din: 19:40 , 26 Ian 2013

Re: Reclamatie enside

Mesajde viju18 » 22:50 , 17 Oct 2013

Esti total pe langa , imi pare rau de tine. In primul rand tu nici nu mi-ai zis la cine sa ma uit. In al doilea invata limba romana ca ma simt creepy rau cand vad postarile tale.
viju18
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 27
Membru din: 00:38 , 30 Dec 2009

Re: Reclamatie enside

Mesajde SENSEi » 22:55 , 17 Oct 2013

Daca tot e pluginul cu demo automat de ce nu uploadati demo-urile? Cine va crede daca unu spuneti ceva si celalalt il contrazice? :-j
SENSEi
 

Re: Reclamatie enside

Mesajde Ionut » 22:57 , 17 Oct 2013

Corect!!!Sensei are dreptate.Uitasem de chestiile astea cu demo-ul!!!Astept demo-urile puse pe forum si ne vom convinge ce si cine are dreptate.
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Reclamatie enside

Mesajde Marius » 23:32 , 17 Oct 2013

Hai sa fim sinceri ce dovezi mai trebuiesc, eu am logurile in fata. Iar legat de primul post, viju dai doar gag si atat. Si tot din loguri reiese ca viju isi face treaba bine, cine vrea sa ma contrazica sa imi aduca argumente nu neaparat dovezi.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Reclamatie enside

Mesajde viju18 » 23:38 , 17 Oct 2013

s-cuz-e k suunt proafeosor de roamana , scriiiiiu asa poati nu primesc ban
viju18
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 27
Membru din: 00:38 , 30 Dec 2009

Re: Reclamatie enside

Mesajde Ionut » 00:29 , 18 Oct 2013

Ce ironic esti vijule:)
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Reclamatie enside

Mesajde viju18 » 12:14 , 18 Oct 2013

OFF: Daca ma luam de gramatica ta mai ziceam sa te ambalezi dar asa ai deviat putin subiectul de la reclamatie. Nu inteleg de ce te simti jignit cand auzi de gramatica.

ON: Am inteles, dau gag si cu asta basta. Nu stiam ca supar pe altii cu reclamatia asta.
viju18
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 27
Membru din: 00:38 , 30 Dec 2009


Înapoi la Reclamatii !

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron
alt=