Autentificare

Propunere

Puteti sugera ce imbunatatiri putem aduce serverului
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Propunere

Mesajde wz_ganecenter » 13:15 , 25 Noi 2013

Propun sa se bage cateva sunete interesante, cum ar fi: prepaire to fight, headshot, toata gama cu killuri etc.
Daca se poate si mai sunt si alti deacord cu aceste sunete ar fi frumos daca le-ai puteam baga ;)
Pro sau contra si argumentati, va rog:)
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Propunere

Mesajde ipascu33 » 14:06 , 25 Noi 2013

Pro. Doar sa nu faca lag pe servar.
"Puterea este capacitatea de a actiona, taria si curajul de a
indeplini ceva. Este energia vitala de a opta si de a lua
decizii.
Avatar utilizator
ipascu33
Administrator Proiect CS
Administrator Proiect CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 21:48 , 10 Feb 2012
Localitate: Harghita

Re: Propunere

Mesajde wz_ganecenter » 17:58 , 25 Noi 2013

Aha... Dar nu cred ca are de ce sa faca lag...
Sa vedem ce zice Marius :)
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Propunere

Mesajde SENSEi_badboy » 21:57 , 25 Noi 2013

CONTRA! Sunt oribile, groaznice, si e foarte enervant si ala care numara in timp ce este pus c4 pentru ca nu mai auzi daca vine cineva. Sunetele astea sunt pentru respawn dar si acolo sunt enervante si plictisitoare. Sincer prefer sa ascult cum dau cu lama de perete decat pe ragusitu' ala cu ultra kill, killing spree si altele. In plus, cu cat sunt mai putine pluginuri cu atat este mai putin lag. Mi-am spus parerea, salut!
SENSEi_badboy
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 49
Membru din: 23:25 , 03 Noi 2013

Re: Propunere

Mesajde wz_ganecenter » 19:59 , 26 Noi 2013

Din cate vad eu nu am mentionat de nici un sunet pentru c4. Dar mersi pentru punctul de vedere;)
Plus ca atunci cand erau odata bagate pe server atrageau foarte multi jucatorii. Toti sunt inebuniti sa faca cat mai multe killuri consecutive, cu toti stim asta.
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Propunere

Mesajde SENSEi_badboy » 20:06 , 26 Noi 2013

N-ai inteles. Este deja pe server aia de la c4, si ziceam ca si aia e enervanta. In fine.
SENSEi_badboy
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 49
Membru din: 23:25 , 03 Noi 2013

Re: Propunere

Mesajde wz_ganecenter » 20:12 , 26 Noi 2013

Stiu ca e cam enervanta aia:( si mie imi da mare bataie de cap:) dar astealalte is faine:)
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Propunere

Mesajde Marius » 14:47 , 27 Noi 2013

Nu fac lag , dar sa le auzi runda de runda mi se pare ciudat.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Propunere

Mesajde wz_ganecenter » 17:05 , 27 Noi 2013

Da nu prea le auzi asa des pentru ca nu toti is asa de buni sa faca ultrakill de ex. Si plus ca nu tot timpul sunt multi pe server ca sa se auda des.... cel putin "pick you'r weapons and fight" ar fi fain sa fie si sa nu fie chiar toata gama de killuri numa de la vreo 4-5 killuri in sus...
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Propunere

Mesajde SENSEi_badboy » 17:39 , 27 Noi 2013

Frate joc cu tine si te tin numa' in monster kill si unstopable, si la fiecare kill se aude un sunet, e first blood primul frag de la orice jucator, asa ca e ciudat. Eu zic ca e in plus si nu ajuta cu nimic. :nocomment:
SENSEi_badboy
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 49
Membru din: 23:25 , 03 Noi 2013

Următorul

Înapoi la Propuneri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron
alt=