Autentificare

Voteban

Puteti sugera ce imbunatatiri putem aduce serverului
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Voteban

Mesajde JoKerDany » 02:02 , 18 Dec 2014

Ma gandesc,si stiu din propria experienta,ca dupa ora 10 seara nu mai sunt admini on ,motiv pentru care unii playerii intra cu aim si wall pentru a-si mari rankul.Ceilalti playeri nu au ce sa faca , doar sa se bage spectatori si sa astepte codatul sa iasa.De aceea as propune sa faceti un voteban pentru cel mult 120 min . Am vazut pe alte servere ca se poate ,acum nu stiu daca se poate si pe acest server.As fi dorit sa fac 2 reclamatii.Dar nu am poze ,asa ca nu ma mai obosesc degeaba.Serverul e foarte bine realizat,pacat ca nu sunt mai multi playeri .SA NU LASATI NICIODATA SERVERUL LA PAMANT,AR FI PACAT !!!
JoKerDany
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 12
Membru din: 01:36 , 18 Dec 2014
Localitate: Constanta

Re: Voteban

Mesajde wz_ganecenter » 11:40 , 18 Dec 2014

Pro! Daca se poate sa fie activ numa cand nu sunt admini on. Si banul sa fie de 60 min pe ip.
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Voteban

Mesajde Prototype » 00:33 , 04 Ian 2015

Se va adauga!
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Propuneri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron
alt=