Autentificare

Re. Vreau Unban ptr. ca nu am facut nimik

Reclamatii useri si admini

Re. Vreau Unban ptr. ca nu am facut nimik

Mesajde facutpvp99 » 11:02 , 12 Apr 2013

Buna sunt tot eu. R!k1 # as dori sa am unban pentru ca nu am facut . nimic si am luat ban pe serveru`l pe care il iubesc....Deci Te rog frumos Marius/Kappa imi dai unban ??? Nu am facut nimic ca sa am ban eNsiDe. Tot abereaza ca am cfg. ia stai ma frate da are dovada?-nu
eu am dovada. cate`va s.s cu motivu banarii motiv: No reason. ban permanent mi`a dat ptr. nimic.



R!k1 # E Rege , si face LEGE.
Avatar utilizator
facutpvp99
Utilizator Nou
Utilizator Nou
 
Mesaje: 9
Membru din: 16:19 , 23 Mar 2013

Re: Re. Vreau Unban ptr. ca nu am facut nimik

Mesajde Relaxion » 12:46 , 12 Apr 2013

Vom vedea ce zic ownerii. Presupun ca enside a facut un demo inainte sa iti dea permban.
Sunt in special curios de ce va zice Marius. Stie el despre ce vb :)

P.S. Ce-i drept nu am mai intrat in ultima vreme asa cum ar trebui pe server. Dar imi amintesc de nickul tau, si mi-ai dat si mie batai de cap. Ti-am dat si un tempban la un moment dat, daca nu ma-nsel.
Avatar utilizator
Relaxion
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 22:28 , 27 Mar 2010

Re: Re. Vreau Unban ptr. ca nu am facut nimik

Mesajde SENSEi » 01:22 , 13 Apr 2013

Tu ceri unban dar te-am vazut recent pe server. Cum asa? :-w
SENSEi
 

Re: Re. Vreau Unban ptr. ca nu am facut nimik

Mesajde eNsiDe » 12:12 , 13 Apr 2013

Copilasi ma stresezi deja, zici ca nai cfg...atunci dece ai primit ban pe cfg copilasi? Nu-mi pasa de ss-urile tale aduti aminte cand te credeai "zeu" pe server spuneai vorbe: Cum ba asta sa ma atinga dapai sa ma ia incredibil ba au ajuns butii sa ma ia?
Nu mai zic cat misto faceai de mine inainte sa fiu admin asa ca sti vorba aia roata se intoarce, jignesti devi jignit, te crezi bun devi praf, mandria e cel mai mare pacat pretenas ;)
Cat despre demo il voi da personal lui Kappa.
App: Inca un motiv ca sa iti arat ca ai cfg, tu zici ca joci default, nai cum mam uitat pe tn de multe ori iti revine tinta imd cand tragi nu ai recoil puternic asta nai cum fara cfg. :)
eNsiDe
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 38
Membru din: 19:40 , 26 Ian 2013


Înapoi la Reclamatii !

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron
alt=