Autentificare

Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Reclamatii useri si admini

Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Mesajde Ionut » 22:52 , 02 Sep 2013

Domnul Sensei va avea suspendat adminul pana o sa isi corecteze atitudinea asta de "superior".Pana atunci Marius..Vreau sa ii suspenzi adminul.Pentru motive vorbim in privat.
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Mesajde SENSEi » 22:58 , 02 Sep 2013

Nu unii ma, doar eu ma cred prea destept (cu mine ai treaba, lasa-i pe altii). Si poti sa fii mai explicit? Dovezi ceva? Sau doar iti sunt antipatic, sentimentu' e reciproc oricum.
SENSEi
 

Re: Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Mesajde Ionut » 23:02 , 02 Sep 2013

In primul rand nu sunt"ma"cu tine!!!Si da imi esti antipatic doarece te crezi prea superior.Si cred ca deaia nici nu prea intra lumea pe server.Cu un astfel de admin cum sa stea lumea pe server...Ti-am zis de atatea ori incearca sa iti corectezi atitudinea de "GENIU".
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Mesajde SENSEi » 23:30 , 02 Sep 2013

Stimate domn Ionut Mihalache, nu ma cred superior, doar ca nu prea imi place de tine, asa ca te ignor. Dar daca tu incepi, normal ca iti raspund si eu inapoi. Din cauza mea nu intra lumea pe server? Cred ca o sa iei premiu Nobel pentru descoperirea asta. Lumea nu intra pe server ca nu se ocupa nimeni de el, ownerii intra din an in paste si tu vrei sa fie lume pe server? Pe forum e un total de maxim 6 useri care intra constant (si nu, tu nu esti printre ei), si tu vrei sa fie lume pe server.
SENSEi
 

Re: Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Mesajde Prototype » 13:03 , 03 Sep 2013

Absenta ownerilor nu e o cauza ca lumea sa nu intra. Mai degraba prezenta proasta a unora conteaza cel mai mult. Oare cum s-ar simti un player pe nume Cristian sa i se spuna "Esti retardat?" de catre un admin. Da, stiu eu nu dau cu anii pe server dar la fel ca adminii din vechea bransa stiu mai bine cum ar trebui sa stea lucrurile pentru un server populat.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Prototype
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 198
Membru din: 17:23 , 21 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Mesajde Ionut » 13:33 , 03 Sep 2013

Sa imi mai eliberez si eu programul si apoi o sa revin pe server :evil: .O sa vorbesc si cu Marius sa incerce sa intre si el mai des si vom vedea dupa aceea care sunt cauzele.Eu am lipsit de pe server si forum pentru ca spre deosebire de tine Domnul Sensei care abia ai terminat liceul altii mai lucreaza. :slap: Eu am vechime pe acest server si stiu cum era serverul inainte. ;) Poate sa iti confirme si Marius lucrul asta.Si nu mai stau sa iti dau explicatii.Vei fi suspendat si punct. :offtopic:
Imagine
My name is Network...RebelNetwork!!!
Avatar utilizator
Ionut
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 233
Membru din: 21:32 , 13 Dec 2009
Localitate: Constanta

Re: Unii se cred prea destepti pentru serverul asta!!!!

Mesajde SENSEi » 15:09 , 03 Sep 2013

Sa iti spun cum era server-ul cand am intrat eu pe el domnule Ionut Mihalache: Avea maxim 4-5 jucatori, la fel ca acum, si tot la fel nu era nimeni care sa se ocupe pe forum de cereri sau alti moderatori. Cererea mea de admin a fost acceptata dupa 3 zile, de cant am facut-o si adminul l-am primit 2 saptamani mai tarziu. Cel putin de cand am venit eu moderator, nu erau cereri care sa astepte un verdict ani de zile. :-j ''
Prototype, inseamna ca din cauza unui jucator nu mai intra lumea pe server? Buna asta. Suspendati-ma petru ca nu iti place tie de mine si pentru ca am facut una si alta pentru care se pare ca nu prea ai dovezi, dar poti sa zici SENSEi a facut asta!
SENSEi
 


Înapoi la Reclamatii !

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 4 vizitatori

cron
alt=