Autentificare

Urgent!!

Puteti sugera ce imbunatatiri putem aduce serverului
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Urgent!!

Mesajde Barbiee » 20:32 , 13 Oct 2013

Propun sa se scoata mapa '' fy_train_training '' deoarece nu merge, si ne pica serverul :evil:
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Urgent!!

Mesajde viju18 » 21:48 , 13 Oct 2013

la mine nici macar nu o downloadeaza. Si mai sunt 2 cu probleme aia cu dustyworld sau ceva de genul si fy_infernos parca.
viju18
Admin Server CS
Admin Server CS
 
Mesaje: 27
Membru din: 00:38 , 30 Dec 2009

Re: Urgent!!

Mesajde SENSEi » 22:22 , 13 Oct 2013

dustyworld, fy_infernos si inca cateva sunt jalnice. Ar fi mai bune niste harti aim_.
SENSEi
 

Re: Urgent!!

Mesajde Barbiee » 00:17 , 14 Oct 2013

Fy_infernos si dusty merg...doar ca sunt cam nasoale. Cam foarte nasoale!:)) si n-ar strica un plugin ceva pentru a evita block-ul facut de playeri :angry:
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Urgent!!

Mesajde SENSEi » 00:34 , 14 Oct 2013

Este plugin de anti block dar asa nu mai poti sa te ajuti de un coechipier sa te urci pe o cutie de exemplu sau altceva(in fine, nu prea e cazul, majoritatea nu stiu hartile, ce sa mai vorbim de asa ceva) si s-ar putea sa fie lag mai mare de la el. :-??
SENSEi
 

Re: Urgent!!

Mesajde Barbiee » 15:30 , 14 Oct 2013

Cristi, mai bine lag decat sa inceapa înjurăturile .. " da-te ba in aia mea faci block " si chestii de genu' -.- , plus ca au dreptate. E enervant cand mori aiurea pt ca iti sta unu' in picioare sau pentru ca nu te poti misca din cauza lui . :x cat despre urcatu' pe cutii, ma fac omu' paiangan si tot urc :-))))
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Urgent!!

Mesajde Marius » 16:36 , 14 Oct 2013

Am scos mapele care erau de umplutura. Legat de pluginul anti-block ar fi 2 probleme. 1. Intr-adevar face lag
2. Cand esti prea aproape de coechipier il vezi transparent.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Urgent!!

Mesajde SENSEi » 19:24 , 14 Oct 2013

Mie mi-e indiferent. Si cu plugin si fara, nu ma deranjeaza. Eu oricum joc mai individualist si de obicei nu merg in turma cu coechipierii, asa ca...
SENSEi
 

Re: Urgent!!

Mesajde Barbiee » 19:39 , 14 Oct 2013

Mdoh, atunci faceti cum vreți . :? Si pluginul acela cu limbajul vulgar ar trebuii scos, deoarece e cam nefolositor. Daca scri: Placa,Plan, orice cuvant ce contine PL , apare porcaria aia cu '' Invatati din greselile parintilor mei , folositi prezervativul '' :)) .
Avatar utilizator
Barbiee
Junior
Junior
 
Mesaje: 121
Membru din: 00:57 , 08 Apr 2013

Re: Urgent!!

Mesajde SENSEi » 19:49 , 14 Oct 2013

Asta DA. Pro total. Vreau si eu sa zic:''imi placeh de tineh printzesika meah'' si ma cenzureaza. De asta sunt admini, sa dea gag. Nu cred ca se simte foarte prost tipul care a injurat daca ii apare o replica deaia..
SENSEi
 

Următorul

Înapoi la Propuneri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=