Autentificare

appLyyy

Codati / Limbaj trivial ... pe server ?
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

appLyyy

Mesajde SENSEi_badboy » 22:40 , 09 Dec 2013

Nume:appLyyy
Demo: Click
Click2
Se vede clar cum ii tremura tinta si cand trage aproximativ in zona pieptului merge cap. Acum domnu' WZ va spune ca sunt ofticat si din cauza asta am postat, dar putin imi pasa de parerea lui care e novice oricum in cs. Si baiatu' asta stie sa traga cat de cat si stie ceva jocu' da' de ce joaca cu cfg nu inteleg, in fine.
Salut, vreau si parerea lui Marius sau Protoype care stiu ca macar sunt obiectivi.
P.S:in al doilea demo la sfarsit e el.
SENSEi_badboy
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 49
Membru din: 23:25 , 03 Noi 2013

Re: appLyyy

Mesajde wz_ganecenter » 22:45 , 09 Dec 2013

Sensei eu nu ma pun sa ma cert cu tine ca nu are rost si plus ca el nu e curios de ce se intampla aici..... Deci puteti sa ii dati ban... Dar daca chiar marius si ceilalti din staf vor sa vada ca nu are cfg si alte prostii sa imi spuna cand au timp ca le arat dovada reala....
Apropo... si la enside ii facea asa tinta si asta nu insemna ca avea cfg... Dar daca tu dupa atata timp nu sti ca la ak47 daca tragi in cap merge hs al doilea sau al treilea glont (depinde de cum si de la ce distanta tragi) nu stiu frate care este cel "novice"....
Ultima oară modificat de wz_ganecenter pe 22:52 , 09 Dec 2013, modificat 1 dată în total.
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: appLyyy

Mesajde ipascu33 » 22:50 , 09 Dec 2013

Ba inseamna ca avea cfg. Avea cfg ca m-am uitat si eu pe el. Si wz ce mi-ai dat tu,daca ala era pe servar din videoclip noi nici nu aveam ce face cu el,ca ne facea la 0. Dar ala de pe sv e altul. Are cfg si gata.
"Puterea este capacitatea de a actiona, taria si curajul de a
indeplini ceva. Este energia vitala de a opta si de a lua
decizii.
Avatar utilizator
ipascu33
Administrator Proiect CS
Administrator Proiect CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 21:48 , 10 Feb 2012
Localitate: Harghita

Re: appLyyy

Mesajde SENSEi_badboy » 22:53 , 09 Dec 2013

Putin imi pasa mie de cum ii facea tinta la enside, si putin imi pasa daca n-o sa ii dea nimeni ban, asta e, am vrut doar sa vada lumea cum joaca un pro gamer pe public. Oricum nu mi-e ciuda pentru ca n-am de demonstrat la nimeni cat sunt de bun, joc doar de fun, deaia joc public. Un fost pgl-ist... mare lucru frate sa joci in pgl, stii si tu cs cat a uitat bunica, da' nu mai zic nimic ca dupa iar ma cred superior.
Sa vina altii cu pareri.
Update: wkn, stai linistit ca nu te face unu deala la 0, bine, voi nu stiti ca nu ati jucat inca mixuri si meciuri sa vedeti cum e, e alta treaba acolo, dar in fine, important e ca avea cfg, salut. :D
SENSEi_badboy
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 49
Membru din: 23:25 , 03 Noi 2013

Re: appLyyy

Mesajde wz_ganecenter » 22:56 , 09 Dec 2013

Scorul era de peste 30 si ceva la maxim 5.... Deci.... in fine... Nu are rost... Doar nu o sa vina special la tine acasa sa iti demostreze...
Si te rog inceteaza cu jignirile la adresa mea, te rog eu...
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: appLyyy

Mesajde ipascu33 » 22:57 , 09 Dec 2013

Da ai dreptate sensei, acolo e alta mancare de peste. :D
"Puterea este capacitatea de a actiona, taria si curajul de a
indeplini ceva. Este energia vitala de a opta si de a lua
decizii.
Avatar utilizator
ipascu33
Administrator Proiect CS
Administrator Proiect CS
 
Mesaje: 196
Membru din: 21:48 , 10 Feb 2012
Localitate: Harghita

Re: appLyyy

Mesajde SENSEi_badboy » 22:59 , 09 Dec 2013

Da n-am ma nevoie sa-mi demonstreze nimic. Am vazut ce era de vazut. Cand te aud cu scoru'... Daca iti arat scor mai mare ce zici? Doamne, ce argumente ai si tu.
SENSEi_badboy
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 49
Membru din: 23:25 , 03 Noi 2013

Re: appLyyy

Mesajde wz_ganecenter » 23:03 , 09 Dec 2013

Cand am spus despre scor ma refeream la argumentul adus de ipascu. E logic, nu?:))
Eu cred ca Marius a mai vazut multe dinastea si el stie cum sta treaba. Si daca vreti ma duc la el acasa si joc o tura 5 ture eu si 5 el fara sa iesim de pe server special pentru sensei care nu vrea sa creada ca mai is si alti jucatori de cs care sunt pro in adevaratul sens al cuvantului..
Ultima oară modificat de wz_ganecenter pe 23:17 , 09 Dec 2013, modificat 1 dată în total.
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: appLyyy

Mesajde SENSEi_badboy » 23:16 , 09 Dec 2013

IESTE. Si de ce nu ne-a facut la 0? :( L-am luat eu din bulan de cateva ori probabil deaia. :( Da' din bulan, subliniez!
SENSEi_badboy
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 49
Membru din: 23:25 , 03 Noi 2013

Re: appLyyy

Mesajde wz_ganecenter » 23:18 , 09 Dec 2013

Ironii far' de rost...
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Următorul

Înapoi la Cereri Ban

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron
alt=