Autentificare

Claudyu

Codati / Limbaj trivial ... pe server ?
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Claudyu

Mesajde Kuei-Jin » 18:37 , 17 Oct 2010

Asta... este putin cam greu de observat... dar apoi m-am gandit ca el nu dovedeste experienta pentru a-si da seama asa bine unde se afla lumea... cam miroase a wall.. Link: http://fisierulmeu.ro/58F3S0KXTNI6/claudyu2-dem.html
Din pacate, nu am cum sa ii aflu ip-ul fiindca amx_showip nu functioneaza, si chiar daca ar functiona ma indoiesc ca ar fi de folos
Imagine a world filled with posibility, collored by hope, powered by curiosity and tapped with potential. Now picture this perfect world soiled by the hatred, the lust, the greed, and everything else brought by our kind... In that image... you find our world...
Kuei-Jin
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 13
Membru din: 12:21 , 05 Oct 2010

Re: Claudyu

Mesajde eXtr3am » 19:05 , 17 Oct 2010

nu imi merge imi spune:
Nu s-a putut efectua conexiunea cu serverul
eXtr3am
Junior
Junior
 
Mesaje: 53
Membru din: 19:56 , 09 Sep 2010
Localitate: Craiova

Re: Claudyu

Mesajde Kuei-Jin » 19:33 , 17 Oct 2010

Din pacate nu pot sa reupload-ez nu pot... Am incercat si cu MegaUpload si aceeasi chestie... In orice caz id-ul meu este: carna73_way@yahoo.com, daca aveti timp pot sa vi-l trimit...
Imagine a world filled with posibility, collored by hope, powered by curiosity and tapped with potential. Now picture this perfect world soiled by the hatred, the lust, the greed, and everything else brought by our kind... In that image... you find our world...
Kuei-Jin
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 13
Membru din: 12:21 , 05 Oct 2010

Re: Claudyu

Mesajde eXtr3am » 17:21 , 19 Oct 2010

gata l-am vazut :) se vede ca are cod
eXtr3am
Junior
Junior
 
Mesaje: 53
Membru din: 19:56 , 09 Sep 2010
Localitate: Craiova


Înapoi la Cereri Ban

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron
alt=