Autentificare

Am nevoie de un raspuns...

Numele este destul de sugestiv ..

Am nevoie de un raspuns...

Mesajde wz_ganecenter » 11:54 , 20 Iul 2013

Nu stiu ce se intampla cu contul meu de admin... In primul rand nu merge comanda amx_map iar in al doilea rand cred ca nu este inclus slotul deoarece ultima oara cand am jucat aveam rank 4 la diferenta de cateva zeci de fraguri iar acum am cand am intrat vad ca am rank 60 din 60 si am un scor ceva de genul 630 cu 740 iar eu ultima oara l-am lasat aproximativ 240 cu 200 si si atunci numa ce sa dat reset si eu deja aveam 170 cu 200 si a trebuit sa trag tare sa imi revin in rank iar acum iara tot asa se intampla.... Poate cineva sa ma lamureasca ce sunt cu scorurile astea si dc nu imi merge toate comenzile?
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde SENSEi » 00:41 , 21 Iul 2013

A tot lucrat Marius la server, a resetat ranku', etc. Probabil deaia.
Dar daca tu nu poti sa treci pe + ce sa-ti facem prietene? Iti vand eu niste fraguri? :lol:
SENSEi
 

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde wz_ganecenter » 20:22 , 21 Iul 2013

dupa cum vad tu nu prea sti sa citesti....fara suparare. Frate a resetat rankul seara si eu dimineata aveam deja 170 cu 200 si l-am facut la plus pana am ajuns pe rank 4, ai inteles acum? iar apoi nu am mai intrat vreo 2 zile si iar pe locul 60 si la minus la greu....nu stiu ce se intampla...
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde wz_ganecenter » 20:25 , 21 Iul 2013

Fara suparare acum SENSEi. Dar daca nu sti care e problema si nu sti care este raspunsul nu scrie atunci, nu am deschis acest topic sa fac chat sau sa imi bagi de vina...
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde wz_ganecenter » 20:28 , 21 Iul 2013

Update: de cand am scris acest mesaj nu am mai jucat pe srv si ultima oara aveam scorul in jurul lui 500 iar acum am peste 1500, sa imi explice cnv asta?
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde SENSEi » 22:12 , 21 Iul 2013

In primul rand, fii mai explicit daca vrei sa iti inteleaga lumea postarile. Prima postare trebuie sa o citesti de 10 ori sa iti dai seama ce ai scris tu acolo. Tu nu vezi ca nu iti raspunde nimeni? Ma gandeam ca nu stii ca s-a resetat ranku'. Si enside a avut probleme cu ranku, fragurile, etc. Nu ti-am bagat de vina.
SENSEi
 

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde wz_ganecenter » 11:33 , 22 Iul 2013

In fine... Lasa ca ii zic la Marius sa imi schimbe nikul si parola ca poate o sa se rezolve problema... TC!
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde Marius » 11:53 , 22 Iul 2013

Sunt cateva pluginuri lipsa, iar cu rankul ma uit si vad despre ce e vorba.
Imagine


Dacă vrei admin sau unban faci cerere, nu te obosi să mă contactezi pe privat.
Avatar utilizator
Marius
Fondator Rebel Network
Fondator Rebel Network
 
Mesaje: 612
Membru din: 19:54 , 12 Dec 2009
Localitate: Bucuresti

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde wz_ganecenter » 14:02 , 22 Iul 2013

ok, mersi:)
Optimism is the faith that leads to achievement. Nothing can be done without hope and confidence.
Avatar utilizator
wz_ganecenter
Moderator
Moderator
 
Mesaje: 268
Membru din: 20:24 , 01 Iun 2013
Localitate: Arad

Re: Am nevoie de un raspuns...

Mesajde SENSEi » 10:39 , 23 Iul 2013

=> Topic closed.
SENSEi
 


Înapoi la Cosul de Gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron
alt=