Autentificare

Subiect Mutat! Help please!

probleme cu serverul ?! aici te ajutam :)
Reguli forum
Nota: Pentru a nu ingreuna afisarea paginilor forumului, dar si pentru o afisare rapida a imaginilor, va rugam sa folositi pentru gazduire serviciul: IMG Host

Subiect Mutat! Help please!

Mesajde VeNd3tTa » 16:17 , 08 Oct 2010

Stiu ca acest topic nu isi are locul aici. Dar nu stiu unde sa postez. Care imi zice si mie de ce nu mi se connecteaza daca e harta Deathrun_forest sau Deathrun_darkside? Mi se connecteaza... si mi se blocheaza cand mai raman 2-3 linii de mers. Multumesc anticipat! :roll:
dR | vNd. Imagine FreE | Cyber
dR | vNd. Imagine extr3am
dR | vNd. Imagine RoCkErU
VeNd3tTa
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 23
Membru din: 16:20 , 07 Oct 2010
Localitate: Topa de Cris | Oradea

Re: Help please!

Mesajde RoCkErU » 17:05 , 08 Oct 2010

Te pot ajuta eu,dar nu sunt sigur.Ti se intrampla asa deaoarece poate nu ti s-a incarcat harta complet,nu stiu sigur incearca sa iei de pe net fisierele cu hartile forest si darkside :)trebuia sa postezi acest lucru la sectiunea Help
I can make ploaia cu bani happen! :lol: :lol:
Imagine

Imagine
RoCkErU
Junior
Junior
 
Mesaje: 125
Membru din: 10:33 , 12 Sep 2010
Localitate: la draq:)

Re: Help please!

Mesajde eXtr3am » 19:29 , 08 Oct 2010

mai sunt unele harti care sunt la fel...dar au mici modificari exact cum mi se intampla mie cu harta de_cubble sau cum se scrie :D si de_nuke...
sterge hartile care nu iti merg din - cs 1.6/cstrike/maps si asteapta sa se copiaza hartile de pe sv respectiv ;) eu asa am facut si imi merge ;)
BAFTA !
eXtr3am
Junior
Junior
 
Mesaje: 53
Membru din: 19:56 , 09 Sep 2010
Localitate: Craiova

Re: Help please!

Mesajde VeNd3tTa » 08:12 , 09 Oct 2010

eXtr3am scrie:mai sunt unele harti care sunt la fel...dar au mici modificari exact cum mi se intampla mie cu harta de_cubble sau cum se scrie :D si de_nuke...
sterge hartile care nu iti merg din - cs 1.6/cstrike/maps si asteapta sa se copiaza hartile de pe sv respectiv ;) eu asa am facut si imi merge ;)
BAFTA !


Am incercat asa cum zici tu dar tot nu merge :|. Am incercat cum a zis si Rockeru` dar nu e buna harta de unde am Downloadat`o:|.
Lasa`mi pe privat tu extr3am sau Rockeru` ID`ul de mess. Sa imi timite-ti harta pe Y:M! ca poate o sa mearga asa. Multumesc :)
dR | vNd. Imagine FreE | Cyber
dR | vNd. Imagine extr3am
dR | vNd. Imagine RoCkErU
VeNd3tTa
Stagiar
Stagiar
 
Mesaje: 23
Membru din: 16:20 , 07 Oct 2010
Localitate: Topa de Cris | Oradea


Înapoi la Help !

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron
alt=